Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Butle z helem Szczecin. Hel do balonów i napełnianie balonów helem w Szczecinie.

Hel do balonów Szczecin - wypożyczenie, sprzedaż, pompowanie. W naszym salonie w Szczecinie można od ręki napełnić balony helem lub zamówić napełnienie na konkretny dzień. Podczas napełnienia balony uszczelniamy specjalnym żelem, aby hel utrzymywał się dłużej. Napełniamy także helem balony klienta, które do nas dostarczy lub można zakupić balony u nas - posiadamy pełny asortyment kolorystyczny. Istnieje także możliwość WYPOŻYCZENIA BUTLI Z HELEM na kilka dni o poj. 1,2 m3 która wystarczy na ok. 100 balonów 12".
Polecamy również W SPRZEDAŻY JEDNORAZOWE BUTLE Z HELEM wraz z reduktorem na wszelkie okazje. Oferujemy atrakcyjne ceny balonów z helem. Aktualnie posiadamy do sprzedaży dwie butle z helem: na 30 balonów 10" lub 50 balonów 12". Te butle z helem zakupisz w naszym salonie ślubnym w Szczecinie lub w zamówisz w ślubnym sklepie internetowym z odbiorem osobistym w Szczecinie: LINK .
Wypożyczanie pompki elektrycznej Szczecin.  W naszym salonie oferujemy do wypożyczenia POMPKĘ ELEKTRYCZNĄ, więc jeśli planujesz napompowanie przynajmniej kilkudziesięciu balonów, to nasza pompka umożliwi samodzielne ich napompowanie w bardzo krótkim czasie. Pompki posiadamy również w sprzedaży. Pełną ofertę znajdziesz wnaszym sklepie: LINK

Zobacz galerię zdjęć